



Інфрачервоний обігрівач Hook, 1000 Вт, обігрів до 16 кв.м, 2 режими, Туреччина
- Нет в наличии
- Код: Hook 1000 Вт
650 ₴
- +380 (95) 248-13-19 МТС
- +380 (97) 680-27-79 Viber
Інфрачервоний обігрівач Hook Турецького виробництва.
Переваги ІЧ обігрівачів
До основних переваг, які мають інфрачервоні обігрівачі перед традиційними, відносять:
- високий коефіцієнт корисної дії з допомогою прямої передачі теплової енергії предметам обстановки
- економію енергії (40-60%)
- економію енергії (40-60%)
- швидке нагрівання приміщення
- не спалюють кисень, комах та пил
- не змінюють якість повітря, відсутні сторонні запахи
- не виділяються продукти горіння
- підтримують оптимальну вологість повітря
- можливість фокусування теплового випромінювання
- пожежна безпека
- мобільність переносних моделей
- простоту монтажу
- безшумність роботи
З усіх сучасних побутових обігрівачів найоптимальнішими для обігріву житла є інфрачервоні - ІЧ обігрівачі.
Інфрачервоні обігрівачі – це високоефективні електроприлади, які здатні створити локальну зону обігріву в кімнаті відразу після включення. Ці пристрої можуть бути застосовані як для створення додаткового тепла в приміщенні, що недостатньо опалюється, так і як основне джерело опалення там, де немає можливості використовувати центральний або газовий обігрів простору. Невеликі розміри, мобільність, простота підключення та невисока ціна – головні плюси цих корисних побутових пристроїв.
Тепло інфрачервоних обігрівачів аналогічне теплу від печі, багаття чи сонця (але без ультрафіолету). Воно нагріває підлогу, стіни, меблі і ми опиняємось у комфортній атмосфері, де від предметів не віє холодом, а повітря не перегріте. Багатьом дачникам знайома при відкритті дачного сезону ситуація, коли прогріваєш промерзлий будинок олійним обігрівачем або тепловентилятором до 20 з лишком градусів, стає душно, лягаєш у ліжко, а в ній холод і вогкість. ІЧ обігрівач, встановлений ближче до ліжка, насамперед нагріє її, а потім грітиме повітря. Духоти не буде, а ліжко буде теплим і сухим. Також всі знайомі з весняним сонцем, коли температура повітря не така вже й висока, а ми тілом відчуваємо тепло і відчуваємо себе комфортно з невеликою кількістю одягу. Аналогічно під інфрачервоним обігрівачем. Суб'єктивне відчуття температури буде приблизно на 2 градуси більше за реальну температуру повітря.
Дана модель оснащена датчиком захисту від перекидання та перемикачами для кожного тіна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hook |
| Страна производитель | Турция |
| Безопасность | Отключение при падении |
| Количество режимов работы | 2 |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь вне помещения | 10 кв.м |
| Рекомендуемая площадь помещения | 16 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Кварцевый |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный, Настольный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 0.65 м |
| Класс защиты | I |
| Колесики | Нет |
| Технические характеристики | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP20 |
| Мощность обогрева | 1000 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
- Цена: 650 ₴



